Albumy muzyczne
Wakacje i Prezenty

Hurt Wakacje i Prezenty Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Wakacje i Prezenty" (Hurt). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Hurt.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Luna Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2009-10-01

O albumie

Najnowszy album Maćka Kurowickiego i zespołu HURT ?Wakacje i Prezenty?. Producentami albumu są Agim Dzeljiliji, lider formacji Oszibarack (od lat produkuje nagrania i komponuje dla Hurtu) oraz Marcin Borys (odpowiedzialny za ostatnie płyty zespołów: Hey i Pogodno). W charakterze gości na płycie pojawiają się między innymi: Czesław Mozil, Sidney Polak, Kuba Kawalec, Agrest. HURT jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów, prezentującym w swoim repertuarze alternatywną mieszankę wielu stylów muzycznych.

Inne wydania tego albumu

Album "Wakacje i Prezenty" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Wakacje i Prezenty".
Hurt
Hurt - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!