Albumy muzyczne
nowość Voodoo Sonic I The Album

Parov Stelar Band Voodoo Sonic I The Album Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Voodoo Sonic I The Album" (Parov Stelar Band). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Parov Stelar Band.

  • Gatunek: Jazz
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 2
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-11-30

O albumie

Teraz wszechświat Voodoo Sonic jest kompletny i celebrowany za sprawą połączenia wszystkich trzech części w jeden ostateczny i bardzo pożądany pakiet – album ‘Voodoo Sonic – The Album’. To pokaz pracy, który sprawia, że można cieszyć się jego różnorodnym światem dźwiękowym we wszystkich jego aspektach.  

Grafika do ‘Voodoo Sonic’ została także zaprojektowana i namalowana przez samego Parova Stelara. Od pracowni artystycznej przez studio nagrań po parkiet - Parov Stelar to król sztuki „wszystko w jednym”.

Wisienką na torcie jest dokument ‘Voodoo Sonic’, który będzie można zobaczyć na wszystkich platformach (premiera – wrzesień 2020)

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Voodoo Sonic I The Album" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Voodoo Sonic I The Album".
Polecamy
Parov Stelar Band
Parov Stelar Band - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!