Albumy muzyczne
VONYC Sessions 2012

Paul Van Dyk VONYC Sessions 2012 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "VONYC Sessions 2012" (Paul Van Dyk). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paul Van Dyk.

  • Gatunek: Techno
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Składanka
  • Data premiery: 2013-01-22

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "VONYC Sessions 2012".

Płyta nr 1

O albumie

Początki jego działalności muzycznej to 1991 rok, kiedy zaprezentował swój styl w słynnym już berlińskim klubie Tresor. Mniej więcej w tym samym czasie zaczął tworzyć pierwsze autorskie produkcje i remiksy. Od tego momentu jego kariera wystrzeliła w górę, stał się rozpoznawalny i ceniony na całym świecie. Dziś jest już żywą legendą, bez której trudno wyobrazić sobie scenę klubową. Zapoczątkowana w 2009 roku i wydawana co 12 miesięcy popularna seria kompilacji „VONYC Sessions” to podsumowanie znanej audycji radiowej Paula Van Dyka pod tym samym tytułem. Najlepsze tytuły z danego okresu plus ekskluzywne produkcje wybrane przez jednego z najpopularniejszych DJ’ów na świecie. Na „VONYC Sessions 2012” ponownie składają się dwa krążki, na których łącznie znajdziemy aż 31 utworów. Usłyszymy tutaj m.in. Seana Tyasa, Judge Julesa, Giuseppe Ottavianiego, Orjana Nilsena, Genix, Protoculture czy polski akcent w postaci Nitrousa Oxide. Nie mogło zabraknąć przebojowych pozycji z ostatniego studyjnego albumu Paula „Evolution”. Jeden z najbardziej utytułowanych DJ’ów i producentów znów pokazuje że jest w świetnej formie i potrafi zadowolić każdego, nawet najbardziej wybrednego słuchacza.

Inne wydania tego albumu

Album "VONYC Sessions 2012" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "VONYC Sessions 2012".
Paul Van Dyk
Paul Van Dyk - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!