Albumy muzyczne
polecamy Vibes!

Theophilus London Vibes! Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Vibes!" (Theophilus London). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Theophilus London.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: Warner Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-09-00

O albumie

Nowojorski raper Theophilus London przygotowuje się do premiery drugiej studyjnej płyty. W sieci pojawił się singiel zapowiadający album „VIBES!”. Swój udział w powstanie albumu miał legendarny kreator mody – Karl Lagerfeld. Krążek ukaże się w Polsce.

Piosenka zapowiadająca nowe wydawnictwo rapera nosi tytuł „Tribe”. Słychać w niej wokale wielce utalentowanego chicagowskiego wokalisty soulowego i R&B, Jesse'ego Boykinsa III. Dynamicznego kawałka można posłuchać na stronie serwisu The Fader, pod tym linkiem: bit.ly/1vKaRj4. O brzmienie piosenki zadbali Brodinski i Club Cheval.

Zdjęcie na okładkę singla wykonał Karl Lagerfeld, legenda świata mody. Co więcej, wykonane przez niego fotografie znajdą się również na płycie Londona. Panowie poznali się w Paryżu. „Poznałem Karla chyba trzy lata temu” – wspomina raper. Wtedy legenda mody poprosiła o zgodę na zdjęcie muzyka, które następnie znalazło się w książce „The Little Black Jacket: Chanel's Classic Revisited”, autorstwa Lagerfelda i Carine Roitfeld. Minęło parę lat, panowie w tym czasie zaprzyjaźnili się, a w końcu Theophilus zapytał Niemca czy nie przygotowałby oprawy graficznej na płytę i singel. „Mój agent zadzwonił do niego i dał rozmowę na głośnik. Karl powiedział tylko: »W porządku, zrobię to dla ciebie«. Zwariowałem ze szczęścia. Darłem się wniebogłosy. W końcu to geniusz” – opowiada raper.

Inne wydania tego albumu

Album "Vibes!" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Vibes!".
Theophilus London
Theophilus London - Wybrane albumy
Konkurs Ziaja