Albumy muzyczne
Versions of Me

Anitta Versions of Me Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Versions of Me" (Anitta). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Anitta.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2022-04-13

O albumie

Płyta "Versions of Me" spełnia obietnicę zawartą w tytule, ponieważ ukazuje różne wersje dynamicznej supergwiazdy, jaką jest Anitta. Na albumie pojawia się m.in. Ty Dolla $ign w gorącym, wakacyjnym "Gimme Your Number", będącym wariacją klasyka "La Bamba". Z kolei "I'd Rather Have Sex" to zmysłowy, uwodzicielski numer, a "Love You" to szczere, surowe emocje. Dalej znajdziemy "Ur Baby" (feat. Khalid) z potężnym refrenem i klimatem R&B oraz multikulturowy banger  "Que Rabao" (feat. Mr. Catra e Papatinho), w którym pojawiają się m.in. YG i MC Kevin o Chris. Tytułowy utwór "Versions of Me" to kwintesencja stylu Anitty w jednym hymnie, a całość zamyka delikatne, a zarazem śmiałe i odważne "Love Me, Love Me".

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Versions of Me" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Versions of Me".
Anitta
Anitta - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!