Albumy muzyczne
nowość V

PRO8L3M V Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "V" (PRO8L3M). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: PRO8L3M.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-26

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "V".

Płyta nr 1

  1. 1. V - PRO8L3M

O albumie

PRO8L3M znów zaskakuje. Miał być mixtape, będzie kolejny pełnoprawny album. Rapowy duet nowym singlem zapowiada nadchodzący materiał. „V” to przypomnienie o tym, kto z nas ma tak naprawdę znaczenie. 

Bo znaczenie ma każdy. Niezależnie od statusu społecznego, zasięgu, dochodów, pozycji zawodowej, pozycji towarzyskiej. Jesteśmy ważni i powinniśmy być ważni dla siebie nawzajem, bo każdy jeden głos i ruch mają większe znaczenie. Singiel „V” wraz z towarzyszącym mu obrazem to przypomnienie, że każdy powinien czuć swoją godność i czuć się ważnym i obecnym elementem społecznej układanki i relacji, które tworzy.

26 lutego 2021 PRO8L3M miał zaprezentować „Block Party Mixtape” – wydawnictwo będące ukłonem w stronę fanów, którym pandemia SARS-CoV-2 uniemożliwiła odwiedzenie serii zainicjowanych przez zespół koncertów pod szyldem Block Party w minionym roku. Materiał ten od początku swoich założeń miał być pierwszym w dyskografii zespołu projektem, w którym większy udział będą mieli goście - zarówno uczestnicy trasy festiwalowej, jak i artyści, z którymi współpraca będzie niespodzianką. W trakcie pracy nad materiałem koncepcja ewoluowała na tyle, że zespół zdecydował się rozszerzyć projekt do formuły albumowej i przesunąć datę premiery. Jednocześnie powiększyła się lista gości, którą zespół obiecuje ujawnić niebawem wraz z kilkoma zaskakującymi elementami. Dla fanów, którzy bilety na Block Party wymienili na preorder nowego wydawnictwa zespół przygotował wyjątkową, limitowaną edycję oraz zestaw elementów, który ma na celu wynagrodzić brak wydarzenia koncertowego.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "V" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "V".
PRO8L3M
PRO8L3M - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!