Albumy muzyczne
Uno!

Green Day Uno! Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Uno!" (Green Day). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Green Day.

O albumie

Green Day wiedzą, jak pozytywnie zaskoczyć swoich fanów. Amerykańskie trio pracuje w studiu nie nad jednym, lecz nad trzema albumami! Dwa z nich ukażą się jeszcze w 2012 roku. Zanim nastąpi premiera pierwszego, Green Day będzie można zobaczyć na kilku, dosłownie, koncertach. W sierpniu trio wybierze się na dwa koncerty do Japonii (18 sierpnia Tokio, 19 sierpnia Osaka), potem pojawi się we Francji (26 sierpnia), a na początku września zespół będzie można zobaczyć w Niemczech (1 września, Konstanz) i we Włoszech (2 września, Bolonia). Wielka światowa trasa koncertowa Green Day planowana jest na rok 2013. Trio zapewne po raz kolejny przygotuje niezapomniany show. Trzy krążki, nad którymi Billie Joe Armstrong (wokal / gitara), Mike Dirnt (gitara basowa) i Tré Cool (perkusja) pracują w Oakland, w Kalifornii z producentem Robem Cavallo, noszą tytuły "¡Uno!", "¡Dos!" i "¡Tré!". Wiemy już, kiedy będą miały premierę. Krążki ukażą się kolejno - 25 września, 13 listopada i 15 stycznia 2013. Będą następcami nagrodzonego Grammy znakomitego albumu "21st Century Breakdown" z maja 2009 roku. "Przeżywamy najbardziej twórczy i pozytywny okres w naszej karierze. Napisaliśmy nasze najlepsze piosenki, a wciąż pojawiają się kolejne" - mówią muzycy Green Day. "Zamiast tworzyć jedną płytę, zdecydowaliśmy się na trylogię. Każdy z numerów ma moc i energię, emocjonalnie reprezentujące każdy aspekt twórczości Green Day. Nic na to nie możemy poradzić. Będziemy epiccy jak jasna cholera". Zaś Rob Cavallo dodaje: "Trzeba mieć jaja, żeby zrobić coś takiego".

Inne wydania tego albumu

Album "Uno!" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Uno!".
Green Day
Green Day - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!