Albumy muzyczne
Uniwersalny żołnierz

Dedis Uniwersalny żołnierz Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Uniwersalny żołnierz" (Dedis). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Dedis.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Uniwersalny żołnierz".

O albumie

Preorder albumu "Uniwersalny żołnierz" Dedisa wystartował! Płyta ukaże się 18 czerwca tego roku nakładem Step Records. Na wydawnictwie usłyszymy Dedisa zarówno w klasycznej, mocno hip-hopowej konwencji, jak również w utworach nieco luźniejszych, które będą pretendentami do hymnów wakacyjnych melanży. To też jeden z powodów, dla których płyta nazwana została "Uniwersalny żołnierz" - Dawid odnajduje się bowiem świetnie na podkładach różnego rodzaju, a choć ma swój charakterystyczny styl, to nie boi eksperymentów - ich owoc już niebawem w Waszych głośnikach!

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Uniwersalny żołnierz" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Uniwersalny żołnierz".
Dedis
Dedis - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!