Albumy muzyczne
nowość Trip

Lambchop Trip Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Trip" (Lambchop). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Lambchop.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Wytwórnia: City Slang
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: EP
  • Data premiery: 2020-11-30

O albumie

Nagrany w dniach 2–7 grudnia 2019 roku w Battletapes w Nashville, wyprodukowany, opracowany i zmiksowany przez Jeremy'ego Fergusona (z wyjątkiem „Reservations”który został zmiksowany wspólnie przez Fergusona i Matthew McCaughana), „TRIP” brzmi jak zwieńczenie starszego katalogu zespołu połączone z ostatnimi dziełami. Jest w tym luz i wolność, która przypomina ich starsze brzmienie, zmieszane z grupą wyrafinowanych i innowacyjnych brzmień charakterystycznych dla późniejszych dzieł. Tytułowy  TRIP nawiązuje do okoliczności towarzyszących powstaniu albumu oraz dążeniu do samego „tournee”. Wydaje się również, że opisuje życie w muzyce i sytuacje, które stworzyliśmy przez lata w naszym życiu jako zespół - dodaje Wagner. To była podróż...

ip

 

 

Inne wydania tego albumu

Album "Trip" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Trip".
Lambchop
Lambchop - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!