Albumy muzyczne
polecamy Tracks Of My Years

Bryan Adams Tracks Of My Years Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Tracks Of My Years" (Bryan Adams). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Bryan Adams.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-10-07

O albumie

Nowa płyta Bryana Adamsa z premierowym utworem! „Tracks Of My Years” to kolekcja klasycznych utworów z lat 50-tych, 60-tych i 70-tych w wyjątkowych interpretacjach artysty. Adams sięgnął m. in. po utwory takich wykonawców jak Ray Charles, Chuck Berry, a nawet The Beatles. Na „Tracks Of My Years” obok coverów trafił też premierowy utwór Adamsa – „She Knows Me”. Album dostępny jest również w wersji deluxe wzbogaconej o 5 utworów.

Inne wydania tego albumu

Album "Tracks Of My Years" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Tracks Of My Years".
Bryan Adams
Bryan Adams - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!