Albumy muzyczne
nowość Toast

Kasia Popowska Toast Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Toast" (Kasia Popowska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kasia Popowska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-11-27

O albumie

Album „Toast” to trzeci album Kasi Popowskiej, który ukazał się 27 listopada 2020. Surowe, a jednocześnie ciepłe brzmienia, mocniejsze gitary i minimalizm w instrumentarium - tak można opisać jej najnowsze wydawnictwo. Jest to też album bardziej intymny i dojrzalszy niż poprzednie.

Na płycie „Toast” znalazło się 11 utworów z emocjonalnymi tekstami. Album zapowiadały single „Nie ma nas”, „Nim potłuczemy szkło” oraz „Powiedz gdzie”, które wyznaczają kierunek pozostałym utworom na płycie.

Produkcją albumu zajął się Maciej Wasio, ceniony i utalentowany producent z Wrocławia, który na swoim koncie ma współpracę z m.in. Jamalem, Patrycją Markowską i Afromental. Przy produkcji albumu współpracowali również m.in. Marcin Bors, Paweł Wochna, Kamil Durski, Piotr Rubik oraz Radosław Owczarz.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Toast" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Toast".
Kasia Popowska
Kasia Popowska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!