Albumy muzyczne
Thunder

DARA Thunder Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Thunder" (DARA). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: DARA.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-07-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Thunder".

Płyta nr 1

  1. 1. Thunder - DARA

O albumie

Singiel, którego premiera miała miejsce tydzień temu, trafił na ponad 20 międzynarodowych playlist w serwisach streamingowych m.in. w Polsce, Rosji, Niemczech, Szwajcarii, czy na Węgrzech. Po nieco ponad tygodniu od premiery, utwór jest jednym z najczęściej granych singli w jej rodzimej Bułgarii. Teraz DARA po raz kolejny zaskakuje - tym razem teledyskiem do „Thunder”.

„Ten projekt to kombinacja mocnej, dynamicznej piosenki i świetnego wideo, które uderzają z wielką mocą – dokładnie tak jak grzmot (Thunder). Jestem bardzo dumna z efektu końcowego” – mówi DARA.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Thunder" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Thunder".
Polecamy
DARA
DARA - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!