Albumy muzyczne
The Sound Of Silence

Gregorian The Sound Of Silence Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The Sound Of Silence" (Gregorian). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Gregorian.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "The Sound Of Silence".

O albumie

17 grudnia ukaże się nowy album jednego z najbardziej znanych chórów świata, Gregorian. Na płycie „Pure Chants” znajdą się nowe interpretacje klasycznych pieśni i znanych przebojów. Utwory takie jak „Pie Jesu”, „Ameno”, „Ode To Joy” zalśnią nowym, czystym blaskiem. Dziś Greorian dzielą się ulubionym przez publiczność „Sound Of Silence” w nowej wersji. Zgodnie z mottem „siła tkwi w spokoju” połowę utworów na „Pure Chants” Gregorian nagrali bez użycia instrumentów, całkowicie polegając na pięknie ludzkiego głosu. Najnowszy album najbardziej rozpoznawalnego i popularnego chóru na świecie ma wszystko to, co jest potrzebne w świątecznym czasie.

Album „Pure Chants” ukaże się na CD oraz Blu-rayu z dźwiękiem w systemie Dolby Atmos. W pre-orderze można już zamówić także limitowany box z ekskluzywnymi gadżetami: koszulką, kalendarzem, plakatem i zeszytem zawierającym teksty utworów. 

Gregorian to projekt, który istnieje tak długo, że stał się odrębnym gatunkiem muzycznym. Jego początki sięgają roku 1999, kiedy ukazał się album „Masters Of Chant”. Chór powstał z inicjatywy Franka Petersona, który jako producent pracował z takimi artystami jak Sarah Brightman, Enigma, Justin Timberlake, Andrea Bocelli, Paul Stanley (Kiss), Backstreet Boys, Alannah Myles, José Carreras, Tom Jones, Placido Domingo, Errol Brown, Ofra Haza, Josh Groban, Marky Mark i Sandra.

Dalsza część historii Gregorian to 18 albumów, 10 milionów sprzedanych egzemplarzy, złote i platynowe płyty w 24 krajach i ponad 1000 koncertów, które zobaczyło 2,6 miliona osób.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "The Sound Of Silence" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The Sound Of Silence".
Gregorian
Gregorian - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!