Albumy muzyczne
nowość The People

GLDMTH The People Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "The People" (GLDMTH). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: GLDMTH.

  • Gatunek: Dark wave
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-08-29

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "The People".

Płyta nr 1

  1. 1. The People - GLDMTH

O albumie

To mój ulubiony utwór na płycie - opowiada o "The People". - Akordy i nastrój stworzyły przestrzeń, w której mogłem być szczery w kwestii tego, kim jestem. Co - jak mniemam w przypadku w większości z nas - oznacza zbiór wielu różnych, kontrastujących ze sobą ludzi. "Na wzgórzu w Nirvanie jest narkoman, pijak, mnich". Przechodziłem wszystkie te fazy. I choć mam już je za sobą, głosy tych postaci wciąż są obecne w mrocznych zakamarkach mojego umysłu.

Ta bezlitosna szczerość, okraszona czarnym humorem stała się znakiem rozpoznawczym tekstów Ryana Guldemonda. Słychać to chociażby na ośmiu albumach rockowej formacji Mother Mother, której Ryan jest frontmanem i głównym autorem tekstów od blisko dwóch dekad. W ramach nowego, solowego przedsięwzięcia, typowa dla niego bezczelność została złagodzona, zmiękczona i przeniesiona do bardziej intymnej, prywatnej przestrzeni.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "The People" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "The People".
Polecamy
GLDMTH
GLDMTH - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!