Albumy muzyczne
THE ALBUM

Blackpink THE ALBUM Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "THE ALBUM" (Blackpink). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Blackpink.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-10-14

O albumie

Na „THE ALBUM”, poza „Lovesick Girls”, trafiły też przebojowe single „How You Like That” i „Ice Cream” ft. Selena Gomez. Ten pierwszy utwór, który ukazał się 26 czerwca, niedawno zdobył nagrodę Piosenki lata na MTV VMA. Trap-popowy kawałek pobił też wiele rekordów, w tym odtworzeń w pierwsze 24 godziny od premiery. „Ice Cream” zadebiutowało na 13. miejscu Billboard Hot 100, co jest pierwszym wejściem BLACKPINK do Top 20.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "THE ALBUM" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "THE ALBUM".
Polecamy
Blackpink
Blackpink - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!