Albumy muzyczne
nowość Teenage Runaway

Burak Yeter Teenage Runaway Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Teenage Runaway" (Burak Yeter). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Burak Yeter.

  • Gatunek: House
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-09-08

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Teenage Runaway".

O albumie

W wypełnionym wakacyjnym klimatem singlu „Teenage Runaway” możemy usłyszeć delikatne pogwizdywanie i subtelne smyczki, przeplatające się z pełnym emocji wokalem. Utwór ukazuje zupełnie nowe oblicze Buraka, którego dotąd fani kojarzyli z mocnymi, tanecznymi hitami. Numer udowadnia także, że artysta wciąż się rozwija i nie boi się szukać nowych brzmień czy próbować nowych pomysłów.

Energiczny, podnoszący na duchu, po prostu niesamowity - "Teenage Runaway" to jeden z tych utworów, który już zawsze będzie Ci przypominać o lecie 2020 roku.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Teenage Runaway" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Teenage Runaway".
Polecamy
Burak Yeter
Burak Yeter - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!