Albumy muzyczne
TechNoNo

Filatov & Karas TechNoNo Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "TechNoNo" (Filatov & Karas). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Filatov & Karas.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "TechNoNo".

O albumie

Filatov & Karas wracają z nowym singlem "TechNoNo". To pierwsze oryginalne nagranie rosyjskiego duetu w 2021roku i piosenka, która wszystkich porwie do tańca - zarówno fanów Filatova Karasa, miłośników techno czy po prostu każdego, kto kocha energiczne bity.

Choć to pierwszy oryginalny numer duetu w 2021 roku, Filatov & Karas nie próżnowali. W lutym wypuścili remiks piosenki "Walk With You", którą wykonują szwedzcy muzycy Gustaf i Viktor Norenowie

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "TechNoNo" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "TechNoNo".
Polecamy
Filatov & Karas
Filatov & Karas - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!