Albumy muzyczne
Talking Book

Macy Gray Talking Book Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Talking Book" (Macy Gray). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Macy Gray.

  • Gatunek: Soul
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2012-11-13

O albumie

Macy Gray - zdobywczyni nagrody Grammy powraca z nowym albumem. Album “Talking Book” to list miłosny dedykowany jego twórcy, czyli  Stevie Wonder’owi. Płyta została  wydana z okazji 40.  rocznicy premiery tego ponadczasowego arcydzieła, zawierającego m.in. takie hity jak  “Superstition” czy “You Are The Sunshine Of My Life”. Gray stwierdza: “Talking Book to jednen z 5 moich ulubionych albumów wszechczasów, a sam Stevie jest moim idolem. To mój osobisty prezent dla niego w podziękowaniu za wszystko, czego się od niego nauczyłam, za jego cudowne piosenki, które odmieniają moje życie za każdym razem, gdy ich słucham. Nie jest to album - hołd  czy koncert, jest to po prostu List miłosny oraz kartka z wielkim podziękowaniem w formie płyty.”

Inne wydania tego albumu

Album "Talking Book" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Talking Book".
Macy Gray
Macy Gray - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!