Albumy muzyczne
Take You Dancing

Jason Derulo Take You Dancing Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Take You Dancing" (Jason Derulo). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Jason Derulo.

  • Gatunek: R'n'b
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-07-00

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Take You Dancing".

O albumie

"Take You Dancing" to kolejny z serii hitów, po uwielbianym "Don't Cry For Me" zrealizowanym z Alokiem i Martinem Jensem oraz klubowym klasyku "Coño" (Jason Derulo x Puri x Jhorrmountain) z 14 milionami filmików naTikToku. Ponadto we współpracy z Jawsh 685, Jason Derulo wypuścił wakacyjny przebój "Savage Love", który obecnie ma 100 milionów streamów, a towarzyszący mu teledysk 22 miliony odsłon na YouTube.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Take You Dancing" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Take You Dancing".
Polecamy
Jason Derulo
Jason Derulo - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!