Albumy muzyczne
Take Me To The Moon

Kadebostany Take Me To The Moon Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Take Me To The Moon" (Kadebostany). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Kadebostany.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-02-23

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Take Me To The Moon".

O albumie

„Take Me To The Moon” to pierwsza piosenka z nadchodzącej Epki „DRAMA - Act 2” ( zostanie wydana jeszcze w tym roku), będąca kontynuacją świetnie przyjętego „DRAMA - Act 1” z 2020 roku.
Klip do utworu, który będzie miał swoją premierę w najbliższy piątek 26/02, kręcony był przez 6 dni w najpiękniejszych zakątkach Szwajcarii.
Kadebostany zyskał popularność dzięki licznym singlom, które szturmem wdarły się na listy przebojów- „Castle in the Snow”„Mind if I Stay”„Early Morning Dreams"„Save Me”, czy nowa wersja „Crazy in Love” Beyoncé (50 Twarzy Greya). Zespół szybko przykuł uwagę dzięki wyjątkowo brzmiącej muzyce pop, niezwykłej tożsamości wizualnej i niezapomnianym występom na żywo.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Take Me To The Moon" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Take Me To The Moon".
Kadebostany
Kadebostany - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!