Albumy muzyczne
Sztos 2

Sztos 2 Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 4

Album "Sztos 2". Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny.

  • Gatunek: Muzyka filmowa
  • Wytwórnia: EMI Music Poland
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Składanka
  • Data premiery: 2012-01-17

O albumie

„Sztos 2”, to kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki, w której „nie spoczną nim nie dojdą” między innymi Borys Szyc i Cezary Pazura! Tylko w tym filmie zobaczycie, jak się podrywa na dużego fiata i jakie miłosne katastrofy  przydarzają się zbyt pewnym siebie facetom. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra „nawijka” uratuje im skórę? Prawdziwie męskie kino odpowie w końcu na pytanie: co ma zrobić facet, gdy sparzy się na gorącej kobiecie!

W „Sztosie 2” o dobry humor widzów zadbają również: Bogusław Linda, Jan Nowicki, Edward Linde-Lubaszenko, Bartłomiej Topa i w zaskakującym wcieleniu - Janusz Józefowicz.

Na chwilę przed premierą filmu, na rynku ukaże się płyta z muzyką do filmu, której autorem jest Krzesimir Dębski. Krążek wzbogacony będzie oryginalnymi wykonaniami piosenek pojawiających się w filmie. Nie zabraknie także utworu promującego film, tj. piosenki „Sztos” w wykonaniu zespołu Elektryczne Gitary. Piosenkę będzie  można usłyszeć w rozgłośniach już od 9 stycznia.

Inne wydania tego albumu

Album "Sztos 2" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Sztos 2".

Więcej

Spodobał Ci się album "Sztos 2"? Szukasz innych płyt z tego samego gatunku, kraju lub roku? Zobacz: płyty z gatunku muzyka filmowa, płyty z roku 2012, płyty z gatunku muzyka filmowa z roku 2012, płyty na literę S.