Albumy muzyczne
nowość Syrena

Białas Syrena Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Syrena" (Białas). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Białas.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-08-03

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Syrena".

Płyta nr 1

  1. 1. Syrena - Białas

O albumie

Singiel wydany przez SBM Label pod patronatem Fundacji "Nie zapomnij o nas".

Zbiórka dla Powstańców trwa, a „Syrena” autorstwa Białasa to cegiełka, którą chłopaki z SBM Label dokładają w ramach współpracy z Fundacją „Nie zapomnij o nas” i Fundacją Siepomaga. Solar, Białas oraz Janusz Walczuk w przeszłości wspierali już naszych bohaterów, a w tym roku pojawili się z nimi również na plakatach promujących zbiórkę w największych polskich miastach. Zbiórkę, z której środki zostaną przeznaczone m.in. na codzienną pomoc Powstańcom, znajdziecie na stronie Nie zapomnij o nas - wspieramy Bohaterów!

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Syrena" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Syrena".
Polecamy
Białas
Białas - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!