Albumy muzyczne
nowość Synku mój

Paweł  Domagała Synku mój Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Synku mój" (Paweł  Domagała). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Paweł  Domagała.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-12-09

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Synku mój".

O albumie

Synku mój” to bardzo ważna dla mnie piosenka. Każdy ma swoje wojny, które nie wiadomo po co rozpętał, każdy zaplątuje się w niechciane relacje, wydaje osądy z którymi, tak naprawdę nigdy się nie zgadzał. I nagle zanim się zorientujesz, jesteś człowiekiem, którym nigdy nie chciałeś być, robisz rzeczy, których nigdy nie chciałeś robić i nie umiesz się cofnąć czy przeciwstawić się osobie, którą się stałeś. Czy to jestem ja? – pyta Paweł Domagała.

Chciałbym wrócić do świata, gdzie wszystko jeszcze było nieznane i potrafiłem się wszystkim zadziwić, gdzie jeszcze nikt nigdy mnie nie skrzywdził i ja jeszcze nikogo nie skrzywdziłem. Jest we mnie ogromna tęsknota do świata, gdzie wciąż mogę być beztroski, a na każde cierpienie wystarczy przytulenie się do mamy. Tęsknię za zapachami i smakami dzieciństwa, które kojarzą mi się z wiarą w niemożliwe, a na ludzi patrzę z ufnością i zaciekawieniem.

Autorem tekstu jest Paweł Domagała, muzykę skomponował razem z Łukaszem Borowieckim, który jest również producentem muzyczny utworu.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Synku mój" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Synku mój".
Paweł  Domagała
Paweł  Domagała - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!