Albumy muzyczne
nowość Świątecznie

Weronika Bochat Świątecznie Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Świątecznie" (Weronika Bochat). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Weronika Bochat.

  • Gatunek: Pop-rock
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2020-12-10

O albumie

Płyta "Świątecznie" to typowe kolędy w nowej odsłonie ale też piosenki świąteczne i nie tylko. Kameralne, o bliskości, o czasie, w którym wszystkie granice się przecierają i mamy szanse być tu i teraz z najbliższymi tak naprawdę, każdy w swoim domu.
Międzypokoleniowe spotkanie z piosenką świąteczną. Młode artystki spotkały się w trudnych czasach pandemii. Przy akompaniamencie fortepianu spotyka się polska tradycja z nowym pokoleniem i zachęca to chwili refleksji nad przemijającym czasem.

Weronika Bochat-Piotrowska (aktorka i wokalistka, która użyczyła głosu polskiej Vaianie) i Joanna Pawłowska-Hencel, która jest producentką i wydawcą płyty zaprosiły do projektu piosenkarkę i YouTuberkę Magdę Beredę, aktorkę i piosenkarkę Amelię Kaczmarczyk oraz pianistkę Karinę Komenderę.


ip

Inne wydania tego albumu

Album "Świątecznie" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Świątecznie".
Weronika Bochat
Weronika Bochat - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!