Albumy muzyczne
Stay Mine

Timmy Trumpet Stay Mine Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Stay Mine" (Timmy Trumpet). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Timmy Trumpet.

  • Gatunek: Electronic
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-02

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Stay Mine".

O albumie

Utwór zaczyna się od rozedrganego basu, a potem napięcie wzrasta za sprawą mocnych wokali, klimatycznych syntezatorów czy subtelnej perkusji w klimacie lat 80. Im bliżej refrenu, tym wyraźniejszy, pulsujący rytm, wyraźniejsza linia basu i przyjemne, efekty dźwiękowe oraz chwytliwe, popowe elementy.

Podsumowując, "Stay Mine" to kipiący energią, elektroniczny groove z pobudzającymi bębnami i kapitalnym basem. Jednocześnie, czuć tęskny, melancholijny klimat nagrania, który podkreśla pełen emocji głos i przytłumione dęciaki.

Timmy Trumpet tym razem postanowił nie tylko poruszyć do tańca, ale i poruszyć serca. By osiągnąć taki efekt, znalazł idealnego współpracownika - Afrojacka. Razem stworzyli numer, który z miejsca stanie się klasykiem 2021 roku i zostanie z nami na wieki.

"Od dawna chciałem współpracować z Afrojackiem, bo zawsze świetnie się dogadywaliśmy, kiedy tylko mieliśmy okazję się spotkać" - mówi TimmyTrumpet. "
Mieliśmy kapitalną melodię i znakomity refren, jednocześnie delikatny i mocny. Jestem naprawdę zadowolony z tej piosenki".

"Przyjaźnimy się z Timmym od lat, więc super, że udało się nam w końcu coś nagrać wspólnie" - podsumował Afrojack.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Stay Mine" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Stay Mine".
Polecamy
Timmy Trumpet
Timmy Trumpet - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!