Albumy muzyczne
nowość Something Like This

SKAAR Something Like This Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Something Like This" (SKAAR). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: SKAAR.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-11-14

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Something Like This".

O albumie

Pełen pozytywnej energii, synthpopowy utwór powstał w 2021 roku, a jego współautorem jest Mathias Wang (Aurora, Sigrid) i Bjarte De Presno. Piosenka, która opowiada o pierwszej wizycie SKAAR u psychiatry, dowodzi, że artystka znakomicie potrafi przekładać ważne, emocjonalne tematy w euforyczne popowe hity.

W końcu zaczęłam siebie rozumieć  – opowiada Norweżka. To było prawdziwe objawienie. Surrealistyczne uczucie otwierającego się przede mną świata. Wszystko co wcześniej wydawało się spowite mgłą, nagle stało się jasne i w zasięgu wzroku.

"Something Like This" to następca utworów "Get Him Away From Me" i "Out of My Hands", które zostały wydane na początku tego roku. Wszystkie zapowiadają nadchodzący album SKAAR, który ma ukazać się w 2023 roku.

 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Something Like This" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Something Like This".
SKAAR
SKAAR - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!