Albumy muzyczne
sociopathic

Karin Ann sociopathic Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "sociopathic" (Karin Ann). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Karin Ann.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-30

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "sociopathic".

Płyta nr 1

O albumie

Słowacka artystka pop Karin Ann przedstawia nowy singiel "sociopathic" we współpracy ze wschodzącą brytyjską gwiazdą Macca Wiles. Utwór ten to muzyczna perełka przekraczająca granice popu, idealnie łącząca trapowe beaty Macca z dark popem Karin Ann.
Wyjątkowa melodia i elektroniczne dźwięki podkreślają tekst utworu, mówiący o toksycznych relacjach, w którym Karin Ann i Macca oferują wsparcie i pocieszenie.

Karin Ann: "sociopathic opowiada o związkach. O tym, co może się wydarzyć, kiedyś coś pójdzie nie tak, a sama relacja przyniesie ból i emocjonalną traumę dla obydwu stron.”

Macca dodaje: “Zawsze chciałem opowiadać historie, a przez śpiew można przekazać wiele emocji. W moich utworach skupiam się na sprawach, o których często inni boją się rozmawiać- w strachu przez pokazaniem swojej wrażliwości."

Nastoletnia Karin Ann staje się rozpoznawalna już nie tylko w Europie, ale i poza jej obszarami. Jej, skłaniające do myślenia klipy, zgromadziły niemal 2 miliony wyświetleń na Youtube, poruszając szeroki zakres tematów, jak chociażby: równość płci (“babyboy”),  toksyczne życie i miłość (“3AM”), czy zdrowie psychiczne (“I year for agony”).

Karin Ann tworzy muzykę, przy pomocy której chce przekazywać i poruszać ważne tematy. “Chciałabym być postrzegana jako ktoś więcej niż tylko piosenkarka. Jest przecież tyle problemów,
o których trzeba głośno mówić” - zakończyła artystka.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "sociopathic" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "sociopathic".
Karin Ann
Karin Ann - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!