Albumy muzyczne
So Done

Alicia Keys So Done Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "So Done" (Alicia Keys). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Alicia Keys.

  • Gatunek: R'n'b
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-08-18

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "So Done".

Płyta nr 1

  1. 1. So Done - Alicia Keys

O albumie

Jest to delikatny utwór, a głosy artystów idealnie łączą się w nim z akompaniamentem gitary. Napisana we współpracy z Ludwigiem Göranssonem piosenka to ostatni singiel promujący nadchodzący album Keys zatytułowany "ALICIA”.

Jestem bardzo podekscytowana, że mogę podzielić się z fanami 'So Done'. Coś takiego nazywamy transem, od takiej energii po prostu nie sposób uciec. Współpraca z Khalidem była wyjątkowa. Ten utwór jest o byciu zmęczonym zmienianiem się tylko po to, żeby kogoś zadowolić i o nie przejmowaniu się pomysłami innych jak powinno wyglądać nasze życie”. – mówi o utworze Alicia Keys.

"So Done” wyszło pare miesięcy po hicie „Underdog”, który znalazł się na liście Top 40 Radio. Alicia Keys zagrała ten utwór podczas gal wręczania nagród BET oraz MTV VMA. Już pod koniec 2019 roku ukazał się pierwszy singiel zapowiadający nowy album amerykańskiej artystki - „Show Me Love”, w którym gościnnie wziął udział Miguel. Piosenka stała się 11 w karierze artystki numerem 1 na liście Billboard Adult R&B Songs Airplay. Znamy też 3 inne single, które znajdą się na płycie „ALICIA”: „Time Machine”, „Good Job” oraz „Perfect Way To Die”.

 

ip


Inne wydania tego albumu

Album "So Done" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "So Done".
Polecamy
Alicia Keys
Alicia Keys - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!