Albumy muzyczne
Slow Motion Miracles

Sachal Slow Motion Miracles Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Slow Motion Miracles" (Sachal). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sachal.

  • Gatunek: Jazz
  • Wytwórnia: Sony Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2015-03-17

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Slow Motion Miracles".

Płyta nr 1

O albumie

Świat jazzu zwrócił uwagę na urodzonego w Chicago Sachal Vasandaniego- amerykańskiego wokalistę, gdy Down Beat Magazine uhonorował go tytułem Collegiate Jazz Vocalist of the Year 1999. Jego dzieciństwo upłynęło na słuchaniu wszystkich gatunków jazzu – od Ellingtona do Keith Jarretta. Obok studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Michigan Sachal ukończył również wydział jazzu i muzyki klasycznej. Początkowo rozpoczął pracę jako bankier inwestycyjny na Wall Street aby móc finansować swą miłość do muzyki. Jednakże już niebawem mógł poświęcić się swej pasji bez reszty. Pracował z Lincoln Center Jazz Orchestra  wraz z Wyntonem Marsalisem . Jego debiutanckie nagranie Eyes Wide Open, utorowa ło mu drogę do współpracy z takimi artystami jak trębacz Chris Botti, czy piosenkarka  Joan Osborne. Sachal uchodzi za jeden z najciekawszych , nowych głosów współczesnego jazzu. Jego kompozycje zawierają elementy popu, hip-hopu, muzyki elektronicznej, brazylijskich rytmów i Afro – beat.

…Inspiracją do powstania nowej płyty były doświadczenia życiowe zbierane przeze mnie, a także podróże do świata wyobraźni ..– mówi Sachal. Artysta zaprosił do współpracy wybitnego multiinstrumentalistę i producenta Michaela Leonhart’ a.  Slow Motion Miracles to najbardziej dojrzały, z dotychczasowych,  album artysty. ”..mieliśmy wiele radości podczas nagrywania tego albumu(…)dzielimy się ze słuchaczami naszą kreatywnością, a podczas koncertów nadajemy piosenkom nowe oblicze” – wyznaje Sachal

Inne wydania tego albumu

Album "Slow Motion Miracles" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Slow Motion Miracles".
Sachal
Sachal - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!