Albumy muzyczne
Serce bije w rytm

Gedz Serce bije w rytm Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Serce bije w rytm" (Gedz). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Gedz.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: B.O.R., Urban Rap
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2013-05-10

O albumie

Wyobraźcie sobie rapera, który wrzuca na bit luźne szesnastki, oprawiając je w leniwe - wręcz "olewcze" - flow, po czym dogrywa refren, dla odmiany pełen subtelności, feelingu i zaangażowania. Brzmi trochę jak wstęp do opowieści o hiphopowym Dr Jekyllu i Mr Hydzie, ale taki właśnie jest Gedz, twórca albumu „Serce bije w rytm”, który na sklepowych półkach pojawi się nakładem UrbanRec na przełomie kwietnia i maja.

„Gedz to dumny reprezentant południowych brzmień, który w przyszłości zaznaczy swoje miejsce na mapie Polski”. Tak o reprezentancie trójmiejskiej sceny pisał kilka lat temu legendarny dziennikarz hip-hopowy, Filip Rauczyński. Fani w Gedzu upatrują polskiego odpowiednika Wiz Khalify czy Lil Wayne’a… . A jak jest naprawdę? Przekonacie się już niebawem.

Do współpracy nad debiutanckim albumem Gedz zaprosił takich muzyków jak Grizzlee z EastWest Rockers, Borixon, Mielzky, Vixen, Joda, RDW oraz innych. Jak podkreśla 22-letni raper: jest to bardzo ważny album w jego dotychczasowej karierze. Za warstwę muzyczną płyty „Serce bije w rytm” odpowiada w głównej mierze Grrracz oraz SherlOck.

Inne wydania tego albumu

Album "Serce bije w rytm" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Serce bije w rytm".
Gedz
Gedz - Wybrane albumy