Albumy muzyczne
Satellite

Bass Astral x Igo Satellite Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Satellite" (Bass Astral x Igo). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Bass Astral x Igo.

  • Gatunek: Electronic
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-08-23

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Satellite".

O albumie

„Satellite” to czwarty singiel z płyty o tej samej nazwie, stworzonej przez duet Bass Astral x Igo. Oprócz wcześniej publikowanych singli ("Planets", "It's Dark", "Bikini") pojawi się na nim siedem premierowych utworów, które powstały podczas pracy zespołu z muzykami zaproszonymi do projektu Bass Astral x Igo Ensemble. Dzięki temu Igor i Kuba eksplorują nowe nieodkryte jeszcze światy, a ich "Satelita" okrąża coraz to nowe planety. 

 ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Satellite" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Satellite".
Polecamy
Bass Astral x Igo
Bass Astral x Igo - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!