Albumy muzyczne
S.O.S

Mateusz Ziółko S.O.S Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "S.O.S" (Mateusz Ziółko). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Mateusz Ziółko.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-08-19

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "S.O.S".

O albumie

Utwór "S.O.S." mówi o tym, że wszyscy potrzebujemy miłości. Kiedy zostajemy nagle sami, bo ktoś, kto był dla nas najważniejszy - znika, to czujemy się bezsilni. Bezradność i świadomość, że nie wszystko zależy od nas, że nie na wszystko mamy wpływ, powoduje że wołamy o pomoc. Wołamy w próżnię, bo przecież nikt nie sklei złamanego serca, a pustki po kimś, kogo kochaliśmy, nie da się niczym zastąpić. Może to wołanie daje nam nadzieję, że los się odmieni? To wołanie jest retoryczne, ale sprawia, że stwarzamy choćby pozór rozmowy. Nawet jeśli w rzeczywistości nie ma adresata, bo na zawsze odszedł, to dzięki tym słowom nazywamy uczucia - być może nigdy wcześniej nie nazwane...

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "S.O.S" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "S.O.S".
Polecamy
Mateusz Ziółko
Mateusz Ziółko - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!