Albumy muzyczne
S.O.S.

The Analogs S.O.S. Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "S.O.S." (The Analogs). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: The Analogs.

  • Gatunek: Punk
  • Wytwórnia: Street Influence Records
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2010-01-01

O albumie

Przygotowana na rynek rosyjski, wydana przez moskiewską wytwórnię Street Influence Records, płyta zawierająca siedem premierowych utworów studyjnych uzupełnionych siedmioma utworami koncertowymi nagranymi w szczecińskim klubie Kontrasty latem 2010 roku.

Zalączonym na krążku bonusem jest dziewięciominutowy film zatytułowany "Kilka piosenek o życiu" w reżyseri Pawła Siedlika, ze zdjęciami Arkadiusza Żyłki i montażem Mani.

Inne wydania tego albumu

Album "S.O.S." miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "S.O.S.".
The Analogs
The Analogs - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!