Albumy muzyczne
nowość Run Away

Krist Van D Run Away Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena: 5

Album "Run Away" (Krist Van D). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Krist Van D.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-12

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Run Away".

O albumie

Utwór wydany przez hiszpańską wytwórnię Blanco Y Negro w krótkim czasie po premierze trafił na playlisty stacji radiowych i TV w Hiszpanii, Ameryce Południowej, także w Rosji i krajach WNP. Utwór utrzymany w klimatach klubowych z lekką domieszką pop wraz z wokalem zjawiskowej Serbki - Miny Joksimović tworzą bardzo ciekawą kompozycję.

Teledysk jak i utwór do "Run Away" opowiada o sytuacji życiowej, którą doświadczyło wielu z nas; o zranionych uczuciach, o udawanych emocjach ze strony kobiety. Utwór wspomina także o ucieczce przed miłością i przed wyrażaniem prawdziwych uczuć. Do utworu powstał również teledysk, w którym sceny dynamicznie przeplatają się ze obrazami o tematyce miłosnej, które nawiązują do tekstu śpiewanego przez wokalistkę.

ip 

 

 

Inne wydania tego albumu

Album "Run Away" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Run Away".
Krist Van D
Krist Van D - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!