Albumy muzyczne
ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE

Brockhampton ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE" (Brockhampton). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Brockhampton.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-04-09

O albumie

Po wydaniu świetnie przyjętej płyty „GINGER”, życie członków BROCKHAMPTON przewróciło się do góry nogami, wraz z pandemią krzyżującą ich plany koncertowe. Przez cały następny rok grupa była od siebie odseparowana bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. W znaki zaczęła wdawać się izolacja i poczucie utraty, ale problemy które przyniósł 2020 roku pozwoliły członkom zespołu odkryć ponownie siłę przyjaźni. Nowy album odzwierciedla góry i doły tego okresu – zawiera w sobie smutek i celebrację oraz jest skoncentrowany na motywie odnajdywania światła w życiu. „ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE” to zespół powracający w swojej jeszcze bardziej świadomej i pewnej siebie formie.  

ip

Inne wydania tego albumu

Album "ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "ROADRUNNER: NEW LIGHT, NEW MACHINE".
Brockhampton
Brockhampton - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!