Albumy muzyczne
nowość Reset

Sebastian Fabijański Reset Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Reset" (Sebastian Fabijański). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Sebastian Fabijański.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-03-05

O albumie

Ten krążek to podróż w mój własny kosmos - opowiada Sebastian Fabijański. - To próba spojrzenia na świat, relacje i siebie z dalszej perspektywy. Musiałem przejść drogę od agresywnego i emocjonalnego „Primitywa”, przez kosmiczny i refleksyjny „Reset”, żeby wrócić do takiego rapu, który jest mi najbliższy.

Za warstwę tekstową odpowiada sam Fabijański, natomiast bity to dzieło Karbida i Tobiasza Fryzowicza. Album zmiksował DJ Haem. Oprawę graficzną krążka odpowiada Forin Studio.

ip 

Inne wydania tego albumu

Album "Reset" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Reset".
Sebastian Fabijański
Sebastian Fabijański - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!