Albumy muzyczne
nowość Relapse

Juli Chan Relapse Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Relapse" (Juli Chan). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Juli Chan.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2023-01-20

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Relapse".

Płyta nr 1

  1. 1. Relapse - Juli Chan

O albumie

To historia o zakochanej kobiecie. Ciągłe rozdarcie pomiędzy sercem a rozumem, wielka pasja i zniewolenie przez uczucie, które nie ma przyszłości a i tak przytłacza teraźniejszość. Myśl o jej napiętych relacjach z ukochaną osobą wywołuje wewnętrzny konflikt. Jest rozdarta między pragnieniem ucieczki i pozostawienia za sobą toksycznej miłości, a znalezieniem się w jego ramionach. Juli Chan zaśpiewała ‘Relapse’ z przejmującymi, autentycznymi i silnymi emocjami.

Utwór powstał we współpracy z brytyjskim duo kompozytorów: Phoebe Ray i Martin Hollis, który także wyprodukował ‘Relapse’. Martin to weteran londyńskiej sceny muzycznej, pracował nad wieloma diamentowymi i platynowymi płytami dla takich artystów jak Adele, Ed Sheeran, The Rolling Stones, U2, Mark Ronson, Rudimental, Tom Walker. Słowa do polskiej wersji utworu, zatytuowanego „Kłamię”, napisała Magdalena Goya Wójcik.

 

 

Inne wydania tego albumu

Album "Relapse" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Relapse".
Juli Chan
Juli Chan - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!