Albumy muzyczne
Quo Vadis?

Tau Quo Vadis? Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Quo Vadis?" (Tau). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Tau.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-11-04

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Quo Vadis?".

Płyta nr 1

  1. 1. Quo Vadis? - Tau

O albumie

Tau w swoim nowym teledysku zachęca Polaków do pojednania w przeddzień święta niepodległości. Raper mówi stop nienawiści, przemocy i prześladowaniom.

Polacy znów są podzieleni ideologicznymi sporami. Na ulicach dochodzi do aktów przemocy. Panuje atmosfera napięcia i wzajemnej niechęci. Coraz trudniej o klimat do dialogu.

W tych okolicznościach raper Tau postanowił zabrać głos. Swoim nowym singlem i teledyskiem „Quo Vadis” wzywa Polaków do pojednania i dialogu na trudne, bolesne tematy.

Tau komentuje:

Mówimy STOP nienawiści, przemocy i prześladowaniom na ulicach polskich miast i w przestrzeni internetu. Wierzymy, że jako Naród potrafimy porozumieć się w każdej trudnej sytuacji i mimo wielkich napięć doprowadzić do pojednania Polaków. Nie dajmy się podzielić! Powiedzmy razem STOP w przeddzień wielkich patriotycznych świąt. Spróbujmy na nowo podjąć dojrzały dialog w sprawach, które nas bolą, irytują i denerwują. Wystarczą chęci, świadomość powagi sytuacji i pamięć o naszej trudnej przeszłości, aby wspólnie zadbać o lepszą przyszłość. Powiedz z nami STOP i udostępnij ten teledysk. 

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Quo Vadis?" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Quo Vadis?".
Tau
Tau - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!