Albumy muzyczne
Pusto

Alicja Szemplińska Pusto Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pusto" (Alicja Szemplińska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Alicja Szemplińska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2020-10-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Pusto".

O albumie

„Pusto” to kolejny utwór, który powstał we wspaniałym teamie z Karoliną Kozak i Bogdanem Kondrackim. Długo czekał na swój odpowiedni moment i nareszcie nadszedł czas, kiedy mam odwagę pokazać swoje wnętrze w innym wymiarze niż dotychczas. Utwór jest osobisty. Porusza jednak problem straty, z którą spotkał lub spotka się każdy z nas, więc pozostawiam wolną interpretację tak, żeby każdy mógł odnaleźć kawałek siebie w mojej historii.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Pusto" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pusto".
Polecamy
Alicja Szemplińska
Alicja Szemplińska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!