Albumy muzyczne
Prewersje

Fokus Prewersje Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Prewersje" (Fokus). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Fokus.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: Fokus
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2011-02-05

O albumie

Druga solowa płyta Fokusa zatytułowana "Prewersje" to mieszanka tekstów wyraźnie osadzonych w teraźniejszości. Fokus naświetla wiele tematów ze swojego punktu widzenia, nie stroniąc od ironii i sarkazmu, jednak wyraźnie omijając patos. Artysta poprosił o pomoc znanych i sprawdzonych producentów muzycznych: Lukatricksa, O.S.T.R oraz dwa mocne duety: The Returners oraz Whitehouse. Materiał w całości został zrealizowany w IGS Studio przez Igora Sobczyka. Oprócz rapera na płycie usłyszymy dwóch gości nie związanych ściśle z hip-hopem: Losza Verę oraz Gutka.

Inne wydania tego albumu

Album "Prewersje" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Prewersje".
Polecamy
Fokus
Fokus - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!