Albumy muzyczne
polecamy Popular Problems

Leonard Cohen Popular Problems Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Popular Problems" (Leonard Cohen). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Leonard Cohen.

  • Gatunek: Rock
  • Wytwórnia: Sony Music
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-09-23

O albumie

Na porywającym premierowym albumie studyjnym Popular Problems Leonard Cohen wciąga nas w splątane uliczki snów i nadaje nowy ton nadziei i rozpaczy, radości i żałobie. Cohen jest tu ponownie kochankiem w stanie nieustannego zadziwienia, śpiewającym o ludzkiej kondycji w chwilach, gdy „dusza otwiera się w komnatach tęsknoty”. W jego legendarnie już niskim głosie jak nigdy dotąd słychać świadomość i zaangażowanie. Wyrazistość i siła dziewięciu hipnotyzujących piosenek sprawią, że będziemy je śpiewać bez końca.

Duży wkład  w nagranie krążka miał wieloletni współpracownik artysty, Patrick Leonard. Połączenie wyobraźni i kreatywnych sił obu muzyków nadaje krążkowi Popular Problems swieżości, ale nie pozbawia go uroku, który od 5 dekad inspiruje i zachwyca fanów Cohena.

“Leonard Cohen przekroczył kolejne granice swoim twórczym podejściem do muzyki” mówi Rob Stringer, szef należącej do Sony Music wytwórni Columbia Records. „Tych dziewięć piosenek jest utrzymanych w stylu Cohena, ale i absolutnie unikalnych. Cieszymy się, że dane będzie nam ponownie współtworzyć historię muzyki”.

Płyta Popular Problems trafi na rynek 23 września, dokładnie 2 dni po 80-tych urodzinach Cohena.

Inne wydania tego albumu

Album "Popular Problems" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Popular Problems".
Leonard Cohen
Leonard Cohen - Wybrane albumy
Konkurs Ziaja