Albumy muzyczne
Pomiędzy nami

Marysia Niklińska Pomiędzy nami Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pomiędzy nami" (Marysia Niklińska). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Marysia Niklińska.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2022-01-18

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Pomiędzy nami".

O albumie

„Pomiędzy nami” opowiada o relacji z drugą osobą, radzeniu sobie z chłodem, samotnością czy burzliwym związkiem, ale też odkrywaniem samego siebie. Artystka przyznaje, że „podobno podczas bycia z drugą osobą, dowiadujemy się najwięcej.. o sobie. O tym, czego chcemy, czego się boimy, o czym marzymy. Nieprzypadkowo mówi się, że druga strona może być naszym lustrem. A to wszystko co nas irytuje, drażni czy niepokoi to nasze własne fobie czy lęki.

Moje ulubione frazy to „pomiędzy nami oddechy miast” - pisząc te słowa myślałam fizycznie o oddechach ludzi spragnionych powietrza, przestrzeni, miłości - szczególnie teraz w czasach pandemii, który pokazał nam tak wiele o nas i naszych relacjach. Niektóre związki przetrwały tę próbę, przy innych okazało się, że  „przymus bycia  razem na tej samej przestrzeni pokazał, że naprawdę nie znamy się…”

Dlatego moja kolejna ulubione słowa to: „ nie zapominaj - mało mnie znasz”

W teledysku moja utalentowaną koleżanka aktorka Teatru Jaracza w Łodzi Marta Jarczewska wcieliła się kobietę emocjonalną, spragnioną uczuć, ale też taką jasną, niewinną stronę naszej osobowości. Ja z kolei jestem tą częścią bardziej mroczną, być może nawet niebezpieczną.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Pomiędzy nami" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pomiędzy nami".
Marysia Niklińska
Marysia Niklińska - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!