Albumy muzyczne
Pół życia za mną

Śliwa Pół życia za mną Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pół życia za mną" (Śliwa). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Śliwa.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-03-15

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Pół życia za mną".

O albumie

Wystartował preorder kolejnej, solowej płyty Śliwy pt.: "Pół życia za mną", która wydana zostanie pod banderą Step Records! Oznacza to, że materiał ten będzie najwyższej jakości, a cały proces związany z wydaniem płyty odbędzie się bez komplikacji, które miały miejsce, gdy poznański raper pracował bez wsparcia jakiegokolwiek labelu. 

Na kanale opolskiej wytwórni cyklicznie pojawiać będą się single promujące wspomniane wydawnictwo, a pierwszym z nim jest "Mój blues", którego premiera odbędzie się już 16 marca. Lada moment światło dzienne ujrzy także tracklista oraz ujawniona zostanie lista gości, którzy pojawią się na płycie.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Pół życia za mną" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pół życia za mną".
Śliwa
Śliwa - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!