Albumy muzyczne
polecamy Plectrumelectrum

Prince Plectrumelectrum Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Plectrumelectrum" (Prince). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Prince.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: Warner Music Polska
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2014-09-29

O albumie

Płyta powstała w ramach projektu 3rdEyeGirl z 2013 roku (oprócz lidera również: Donna Grantis – gitara, Hannah Ford Welton – perkusja i Ida Nielsen – gitara basowa). Parę piosenek z nich pojawiło się w sieci na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, choćby „Breakdown”, „Breakfast Can Wait”, „This Could Be Us” i „Funknroll” (z „Art Official Age”) oraz „Pretzelbodylogic” i „Fixurlifeup” („Plectrumelectrum”).

Inne wydania tego albumu

Album "Plectrumelectrum" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Plectrumelectrum".
Prince
Prince - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!