Albumy muzyczne
nowość Pixie’s Parasol

Smith & Thell Pixie’s Parasol Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pixie’s Parasol" (Smith & Thell). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Smith & Thell.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Album studyjny
  • Data premiery: 2021-02-05

O albumie

„Już wyszedł. Łącznie tworzyliśmy ten album przez ponad trzy lata. Wiele się wydarzyło od naszej pierwszej płyty „Soulprints”. Na początku ten krążek nie miał prawie żadnych słuchaczy, ale po jakimś czasie ludzie nas znaleźli i wydawało się, że dalej nas znajdują poprzez te piosenki. Od premiery „Soulprints” dojrzeliśmy i staliśmy się mniej nastolatkami, bardziej dorosłymi. Nasza kariera wystartowała, byliśmy miesiącami w trasach koncertowych, przestaliśmy być parą, ale staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi, wygraliśmy Szwedzkie Grammy i przeszliśmy przez wyniszczającą stratę bliskich nam osób. Podczas tych wszystkich zdarzeń, to muzyka nas trzymała razem, jako jednostki i jako zespół. „Soulprint” było o celebrowaniu zarówno wzlotów i upadków w naszym życiu, o tym, że ktoś kogo kochaliśmy odszedł. Pisanie piosenek to nasz dziennik i to życie decyduje jakie piosenki powstaną. Może dlatego nie powinniśmy się dziwić, że ta płyta zadaje wielkie pytania o życiu i śmierci.

Nie powinno też dziwić, że w tych czasach trochę zagubiliśmy się w przestrzeni, nazwaliśmy album tak jak psychodeliczne grzyby i napisaliśmy piosenki o autach jadących przez galaktyki. W końcu zaatakował nas mały wirus, co dało nam jeszcze więcej czasu na rozmyślania.

Na kilka piosenek będziecie jeszcze musieli chwilę poczekać. Dla tych, którzy byli wystarczająco cierpliwi, żeby to wszystko przeczytać, możemy tylko powiedzieć, że to tylko początek albumu „Pixie’s Parasol”.

Kochamy Was, Smith & Thell”

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Pixie’s Parasol" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pixie’s Parasol".
Smith & Thell
Smith & Thell - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!