Albumy muzyczne
Pierwszy raz

Anny Cyzon Pierwszy raz Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pierwszy raz" (Anny Cyzon). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Anny Cyzon.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-04-16

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Pierwszy raz".

O albumie

Utwór „Pierwszy raz” to debiut duetu Anny Cyzon - polsko kanadyjskiej wokalistki (2 miejsce w preselekcjach Eurowizji) z Pawłem Nawrockim wokalistą i gitarzystą zespołu Alergen. Pod wpływem przypadkowego spontanicznego spotkania dwуch artystycznych dusz powstała piosenka ktуra niesie ze sobą niezwykle pozytywny przekaz.

Nie sposуb oprzeć się wrażeniu że w tym utworze zawarta jest pewna magia niewidzialna siła ktуra sprawia że utwуr ten płynie lekko w niezakłуconym niczym rytmie. Z pewnością „Pierwszy raz” to uniwersalny utwуr łączący w sobie klasykę pop rock oraz świeże brzmienie wprowadzając słuchacza w bardzo przyjemny relaksujący stan ciała i umysłu. Już po pierwszym przesłuchaniu „Pierwszy raz” zostaje w głowie czyniąc go zdecydowanym pretendentem na miano hitu.

 ip

Inne wydania tego albumu

Album "Pierwszy raz" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pierwszy raz".
Polecamy
Anny Cyzon
Anny Cyzon - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!