Albumy muzyczne
nowość Pierwsza godzina

Mikromusic Pierwsza godzina Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Pierwsza godzina" (Mikromusic). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Mikromusic.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Pierwsza godzina".

O albumie

Nie od dziś wiadomo, że Grosiak ciągnie do ludowszczyzny i wreszcie dopięła swego. 
Materiał został nagrany wczesną wiosną w górach stołowych w Studio Monochrom. Słowo się rzekło i 20 września ukazała się  pieśń „Pierwsza godzina”. To pierwsza zapowiedź nadchodzącego albumu zespołu. 
Pieśń opowiada o dziewczynie, która żegna chłopaka idącego do wojska. Daleko tej historii do romantyzmu, ponieważ dziewczyna nie zamierza na niego czekać. 
W czasie nieobecności chłopaka – dziewczyna chce poznać kogoś, z kim mogłaby mieć syna. Syn ten za też kiedyś pójdzie do wojska, a żegnać będzie go inna dziewczyna. Pieśń pokazuje jak historia i natura zataczają koło.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Pierwsza godzina" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Pierwsza godzina".
Polecamy
Mikromusic
Mikromusic - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!