Albumy muzyczne
nowość Piano Sketches

Birdy Piano Sketches Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Piano Sketches" (Birdy). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Birdy.

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Piano Sketches".

O albumie

Wokalistka i songwriterka Birdy przedstawia nowy utwór zatytułowany "Open Your Heart". Piosenka zapowiada nadchodzącą EP-kę "Piano Sketches", która ukaże się 6 listopada. Materiał na krążek "Piano Sketches" został napisany i wyprodukowany w czasie wyciszenia, gdy Birdy stroniła od świateł reflektorów. Składający się z czterech utworów zestaw przypomina o wielkim talencie Birdy, a także ukazuje jej artystyczny rozwój odkąd w 2016 roku wydała znakomicie oceniony album "Beautiful Lies". Teraz, mając 24 lata, mulitiplatynowe płyty oraz nominacje do Brit i Grammy na koncie, uznana artystka szykuje się do premiery nowego albumu, który powinien ukazać się w 2021 roku.

"Piano Sketches" z czterema wspaniałymi utworami przybliżają na jakim etapie - muzycznie i artystycznie - znajduje się obecnie 24-letnia Birdy. Eteryczny, migoczący głos połączony z pięknymi, fortepianowymi "szkicami" dowodzą artystycznej pewności siebie. Pełen ekspresji otwierający utwór "Open Your Heart" to powrót do szczerych, oszczęnych fortepianowych kompozycji, które Birdy tworzy odkąd skończyła 8 lat.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Piano Sketches" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Piano Sketches".
Polecamy
Birdy
Birdy - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!