Albumy muzyczne
PAUSA

Ricky Martin PAUSA Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "PAUSA" (Ricky Martin). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Ricky Martin.

  • Gatunek: Pop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: Digital
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: EP
  • Data premiery: 2020-06-03

O albumie

Ricky Martin zaskoczył swoich fanów z całego świata i podzielił się z nimi nowym EP „PAUSA”, które jest już dostępne we wszystkich platformach streamingowych. Ricky zaprosił do współpracy między innych Stinga oraz największe obecnie gwiazdy muzyki latynoamerykańskiej – między innymi Bad Bunny’ego, Residente i Pedro Capó.

Martin zdradził, że obecny czas był motywem, dla którego zdecydował się wydać album w niekonwencjonalny sposób: Kiedy usłyszałem ukończone piosenki, wiedziałem, że tradycyjny sposób wypuszczenia albumu mi nie odpowiada. Po raz pierwszy w mojej karierze chciałem dodać do premiery ten magiczny element zaskoczenia. Znajdziecie na tym EP: otwartość, romantyzm, nostalgię i samo życie.

Cisza od zawsze była nieodłącznym elementem procesu twórczego Ricky’ego Martina. Odkrywając swoją wrażliwą stronę, artysta przeszedł refleksyjny, pełny przemyśleń okres, aby ukazać swoje emocje oraz doświadczenia na albumie. 

Każdy z utworów na EP „PAUSA” ma własny charakter, który nadali im zaproszeni do współpracy goście: Sting, Residente, Bad Bunny, Diego El Cigala, Pedro Capó, czy Carla Morrison. Wokalista z radością połączył brzmienie podkreślające jego latynoskie korzenie, ze znanym w jego wydaniu romantyzmem i nostalgią. Premierze EP-ki „PAUSA” towarzyszy zapowiedź zwiastuje kolejnego minialbumu, o tytule „PLAY”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "PAUSA" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "PAUSA".
Ricky Martin
Ricky Martin - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!