Albumy muzyczne
nowość Parę Dni

Catchup Parę Dni Album muzyczny - utwory, teksty piosenek, teledyski

Ocena:

Album "Parę Dni" (Catchup). Zobacz utwory muzyczne oraz teledyski. Sprawdź jakie były wydania albumu. Oceń album muzyczny. Wykonawcy: Catchup.

  • Gatunek: Hip-Hop
  • Wytwórnia: -
  • Nośnik: CD
  • Liczba płyt: 1
  • Rodzaj: Singiel
  • Data premiery: 2021-02-10

Utwory, piosenki

Sprawdź listę utworów na albumie "Parę Dni".

Płyta nr 1

  1. 1. Parę Dni - Catchup

O albumie

„Parę Dni” z muzyką Nocnego i Sem0r to pierwszy singiel promujący debiutancki album rapera CatchUpa. To jego kolejne nagranie po świetnie przyjętym singlu „Danse Macabre”, który zgromadził 6 milionów odtworzeń w serwisach streamingowych. Artysta pojawił się również gościnnie na ubiegłorocznym, bestsellerowym albumie Taco Hemingwaya, „Jarmark”, gdzie dołożył zwrotkę w utworze „Nie mam czasu” i wyprodukował numer „W.N.P.”.

ip

Inne wydania tego albumu

Album "Parę Dni" miał jedno wydanie.

Teledyski

Obejrzyj teledyski do piosenek z albumu/płyty "Parę Dni".
Catchup
Catchup - Wybrane albumy
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!